Cziklay Lajos (szerk.): Rudolf emlék-album. A kispesti Rudolf fogadalmi templom javára. Bp., 1897, Rigler József Ede. Kiadói egészvászon kötés, litho papírdíszítéssel, kissé kopottas állapotban.