17570.
408. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Andere kuriositäten
1 000 HUF
2,65 EUR, 2,86 USD
Anatole France: Thais. Regény. Ford.: Vándor Iván. Bp., 1918., Herczka Árpád, 223 p. Korabeli kopott papírkötésben, kopott borítóval, sérült, részben hiányos gerinccel.