Herendi malacokat vivő fiú (Vastaghné), kézzel festett, kopásnyomokkal... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/407/kategorien~Porzellan-Keramik-Glass/Porzellan~6/Herendi-malacokat-vivo-fiu-Vastaghne-kezzel-festett-kopasnyomokkal-jelzett-m19-cm~II2521471
2521471
11172
407
Beschreibung: Herendi malacokat vivő fiú (Vastaghné), kézzel festett, kopásnyomokkal, jelzett, m:19 cm
: karap_norbert
Katalognummer: