14004.
407. Gelaufene Fernauktion
Musik, Noten, Instrumenten
1 000 HUF
2,70 EUR, 2,94 USD
Ádám Jenő: A muzsikáról. (Zenei alapismeretek). Bp., 1954, Zeneműkiadó Vállalat. 291 p. Számos kottával. Sérült kiadói félvászon-kötés, a borító részben elvált a könyvtesttől, néhány lap kijár.