Musik, Noten, Instrumenten

Zahl der Lose: 12

Liszt. A Musica c. francia folyóirat 1911. októberi számának hasonmás kiadása Liszt Ferenc születésének 175 és halálának 100. évfordulója alkalmából. Senlis-Bp., 1986, Cziffra Alapítvány. Több nyelven. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói kissé szakadt papír védőborítóban.
14000.

Rufpreis:
1 200 HUF
1894 Prága, Leonoren Walzer, díszes, német nyelvű köszönő emléklap zenész részére koncerten való közreműködésért, 2 db kottával, aranyozott vászonborítóban + Négykezesek kotta, 4 p.
14001.

Rufpreis:
800 HUF
cca 1860-1910 3 db kotta füzet. Idyle, Mágnás Miska, Hegedűiskola.
14002.

Rufpreis:
1 200 HUF
cca 1980 Gerome Ragni-James Rado: Hair szövegkönyv, gépelt, magyar nyelven, elvált tűzéssel, 3+18 p.
14003.

Rufpreis:
800 HUF
Ádám Jenő: A muzsikáról. (Zenei alapismeretek). Bp., 1954, Zeneműkiadó Vállalat. 291 p. Számos kottával. Sérült kiadói félvászon-kötés, a borító részben elvált a könyvtesttől, néhány lap kijár.
14004.

Rufpreis:
1 000 HUF
Vegyes zenei kiadvány és kotta tétel, összesen 8 db változó állapotban
14005.

Rufpreis:
800 HUF
Paul Gaster: The Corrs. The authorised behind-the-scenes book corner to corner. London, 1999, André Deutsch Limited. Fekete-fehér és színes fotókkal gazdagon illusztrálva. Egészvászon kötésben, papír védőborítóval, szép állapotban. Angol nyelven.
14006.

Rufpreis:
1 200 HUF
cca 1960-1980 3 db Operaházi ismertető füzet. kotta
14007.

Rufpreis:
800 HUF
cca 1910 3 db régi kotta, kettő litho címlappal
14008.

Rufpreis:
2 000 HUF
1947 Új dalok, új slágerek! Fényes Kató, Kapitány ANni, Karádi Katalin, Kazal László, Lantos Olivér rádióműsorszámai. Bp., Vértes Henrik Allegro, 7+1 p.
14009.

1947 Új dalok, új slágerek! Fényes Kató, Kapitány ANni, Karádi Katalin, Kazal László, Lantos Olivér rádióműsorszámai. Bp., Vértes Henrik "Allegro", 7+1 p.

Rufpreis:
1 000 HUF
Európa Zenéje 4 kötete: Cesare Orselli: A madrigál és a velencei iskola, Gustavo Marchesi: Giuseppe Verdi, G. Lise-E. Rescigno: A 18. századi opera Scarlattitól Mozartig, C. Orselli - E. Rescigno - R. Garavaglia - R. Tedeschi-G. Lise-R. Celetti: Az opera születése. Bp., 1986-1987, Zeneműkiadó. Kiadói kartonált papírkötés.
14010.

Rufpreis:
1 000 HUF
Vegyes szocreál kották, kb. 20 db, változó állapotban
14011.

Rufpreis:
1 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF 100 000 HUF