Militaria

Zahl der Lose: 106

1938 Légoltalmi tanfolyam, 1938. január - február, gépelt szöveg, egy lapon kis szakadásokkal, 1-40+ 60-77+1,3-22 p. + 5 sztl. lev. +48,51-53,55-59.,68-70 p. 4 sztl.
13390.

Rufpreis:
3 000 HUF
cca 1941-1943 Magyar Futár, Rajniss Ferenc lapjának 7 száma, szakadozott, sérült, megviselt állapotban.
13391.

Rufpreis:
2 000 HUF
1920-1946 Cseri János gépkocsivezető részben katonai jelegű irathagyatéka, nagyrészt okmányok, de közte fotók is. Változó állapotban.
13392.

Rufpreis:
2 000 HUF
cca 1944 M. Kir. Kassai VIII. Honvéd Hadtest Légoltalmi Parancsnokságának jegyzőkönyve, Nyíregyházán, Nyíregyháza város részére, kissé szakadozott, 5 sztl. lev. valamint Kőszeg Szab. Kir. M. Város Légoltalmi Csoportjáan segédlete a honi légi figyelő és jelentő szolgálat ellátására, sérült, 7 p.
13393.

Rufpreis:
1 600 HUF
1942 Magyar Katonaújság V. évf. 2-19,20-24.,26-51 sz. 1942. jan. 2. - 1942. 51. sz. Változó állapotban, az utolsó számot leszámítva mellékletek nélkül, foltos lapokkal, kisebb-nagyobb szakadásokkal, három számon hiánnyal, sérüléssel.
13394.

Rufpreis:
8 000 HUF
cca 1942 M. kir. törzstiszti tanfolyam különféle anyagai, nyomtatványok, gépelt anyagok, benne egy két térképpel: V. csoport anyagai: Hds. kötelékben hadászati felderítés, gyorsanmozgó erők halogató harcai és színlelt harcai általában, ...stb., valamint téli tiszti továbbképzés 1935. Változó állapotban. Érdekes, átnézendő anyag.
13395.

Rufpreis:
15 000 HUF
40,54
44,12
1931 - Orosz katonaiskola tablófotó. Üvegezett szecessziós, kopott keretben. Kopott, sérült. 17x23cm
13396.

Rufpreis:
5 000 HUF
Katonai kulacs, kopott, m: 15 cm
13397.

Rufpreis:
1 000 HUF
cca 1920-1940 Katona portré, üvegnegatív, a sarkán kis hiánnyal, 12x9 cm
13398.

Rufpreis:
1 000 HUF
cca 1934 Emlékül a haza szolgálatára, Horthy Miklós kormányzó arcképével, angyalos-koronás nemzeti kis-, Erdély-, és hármashalmos-kettős keresztes magyar címerrel, valamint a Szabadság-téri Trianon-szoborcsoport (Nyugat-,Észak-,Dél-,Kelet-) alakjaival díszített nagyalakú obsit, Bp., Kincs Emil-ny., kissé sérültüvegezett fa keretben., a hátoldalán: Silberer és Fornét címkével, 56,5x41 cm, keret: 64x48 cm
13399.

cca 1934 "Emlékül a haza szolgálatára", Horthy Miklós kormányzó arcképével, angyalos-koronás nemzeti kis-, Erdély-, és hármashalmos-kettős keresztes magyar címerrel, valamint a Szabadság-téri Trianon-szoborcsoport (Nyugat-,Észak-,Dél-,Kelet-) alakjaival díszített nagyalakú obsit, Bp., Kincs Emil-ny., kissé sérültüvegezett fa keretben., a hátoldalán: "Silberer és Fornét" címkével, 56,5x41 cm, keret: 64x48 cm

Rufpreis:
14 000 HUF
37,84
41,18

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF 100 000 HUF