1931 - Orosz katonaiskola tablófotó. Üvegezett szecessziós, kopott ker... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/407/kategorien~Kunst-Dokumente-andere-Sammelgebiete/Militaria~28/1931-Orosz-katonaiskola-tablofoto-Uvegezett-szecesszios-kopott-keretben-Kopott-serult-1~II2517422
2517422
13396
407
Military
Rufpreis:
5 000 HUF 13,51 EUR , 14,71 USD
Beschreibung: 1931 - Orosz katonaiskola tablófotó. Üvegezett szecessziós, kopott keretben. Kopott, sérült. 17x23cm
: pelikán_kristóf