10521.
407. Gelaufene Fernauktion
Gemälde und Graphic - "signiert", "ohne Sign"
2 800 HUF
7,57 EUR, 8,24 USD
Olvashatatlan jelzéssel: Virágcsendélet. Olaj, karton. Dekoratív, kissé sérült fa keretben, 18,5x13 cm