10520.
407. Gelaufene Fernauktion
Gemälde und Graphic - "signiert", "ohne Sign"
2 000 HUF
5,41 EUR, 5,88 USD
Olvashatatlan jelzéssel: Kislány. Olaj, karton, sérült. Dekoratív, bal alsó sarkában kissé sérült fa képkeretben, 29×21 cm