10582.
407. Gelaufene Fernauktion
Gemälde und Graphic - "signiert", "ohne Sign"
9 000 HUF
24,32 EUR, 26,47 USD
Jelzés nélkül, feltételezhetően a XX. sz. közepén működött magyar festő alkotása: Erdélyi templom. Olaj, vászon, kartonra kasírozva. 30x44,5 cm