10581.
407. Gelaufene Fernauktion
Gemälde und Graphic - "signiert", "ohne Sign"
15 000 HUF
40,54 EUR, 44,12 USD
Jelzés nélkül: Erdélyi táj juhokkal. Olaj, vászon, kissé sérült (vászon tetején apró lyukkal). Dekoratív, kissé kopott fa keretben. 44x60 cm