Paintings and graphics - "signed" or "without sign"
Rufpreis:
50 000HUF
Mein Gebot:
HUF
Beschreibung:
Jelzés nélkül, feltehetően 1920-40 körül működött festő alkotása: Női portré. Olaj, karton. Sérült. Hátoldalán részben olvashatatlan felirattal (Rudnay növendék...?). Dekoratív, régi, sérült fa keretben. 49,5×34 cm