10335.
407. Gelaufene Fernauktion
Gemälde und Graphic - "signiert", "ohne Sign"
40 000 HUF
108,11 EUR, 117,65 USD
Jelzés nélkül, feltehetően 1910-30 körül működött (magyar?) festő alkotása: Játszó gyerekek. Olaj, vászon, korabeli fa keretben, 40×50 cm