Kass János (1927-2010): Pásztor. Rézkarc, papír, jelzés nélkül, üvegez... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/407/kategorien~Gemalde-und-Grafiken/Gemalde-und-Grafiken~1/Kass-Janos-1927-2010-Pasztor-Rezkarc-papir-jelzes-nelkul-uvegezett-fa-keretben-14-5C3~II2517332
2517332
10146
407
Beschreibung: Kass János (1927-2010): Pásztor. Rézkarc, papír, jelzés nélkül, üvegezett fa keretben, 14,5×14,5 cm
: pelikán_kristóf