Kass János (1927-2010): II.szín Kiűzetés (Az Ember Tragédiája sorozatból, Bp., 1967, Magyar Helikon). Rézkarc, akvatinta, papír. Utólagos szignóval. Apró kopásokkal, gyűrődésekkel. 31x30 cm