15110.
407. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Reise und Ortgeschichte
4 000 HUF
Zádor István: Budapest 1945. Zádor István rajzai. Bp.,(1945),Officina, 4 sztl. lev.+28 t. Kiadói papírkötés, kopott, foltos, kissé szakadozott borítóval, egy helyen kissé sérült kötéssel.