https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/
https://www.darabanth.com/

Kontinuierlich Online-Auktionen

Tételek lista

Bücher: Reise und Ortgeschichte

Zahl der Lose: 178

Die Auktion ist beendet! Das Los wird bald in Auktion
Scherzer, Dr. Karl von: Reise der Oesterreichischen Fregatte Novara um die Erde, in den Jahren 1857, 1858, 1859... Zweite Auflage. I-II. Bände. (3 kötetben teljes) Wien, 1864-1866. Carl Gerolds Sohn. 1t.+VIII+(2)+352+32p.+10t.+2 kihajt. mell.+9 kihajt. térk.; VI+(2)+448+(1)p.+7t.+2 kihajt. mell.+15 kihajt. térk.;  Aranyozott, kiadói vászonkötésben. Néhány lapon kissé foltos. Jó példány!
15000.

Scherzer, Dr. Karl von: Reise der Oesterreichischen Fregatte Novara um die Erde, in den Jahren 1857, 1858, 1859... Zweite Auflage. I-II. Bände. (3 kötetben teljes) Wien, 1864-1866. Carl Gerold's Sohn. 1t.+VIII+(2)+352+32p.+10t.+2 kihajt. mell.+9 kihajt. térk.; VI+(2)+448+(1)p.+7t.+2 kihajt. mell.+15 kihajt. térk.; Aranyozott, kiadói vászonkötésben. Néhány lapon kissé foltos. Jó példány!

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
8 000 HUF
21,62
EUR
,
23,53
USD
Zahl der Gebote:
2
Miskolcz város története és egyetemes helyirata. I-II. köt.: I. köt.: Miskolcz város helyirata, természeti viszonyainak leírása és őstörténelme. II. köt.: Miskolcz város története. 1000-1800. Miskolc, 1886-1904, Város Közönsége, 435 p. ; 733+1 p.+V t. Gazdag szövegközti képanyaggal illusztrált. Korabeli félbőr-kötésben, márványozott lapélekkel, intézményi bélyegzőkkel, volt könyvtári példány, a borítón kis kopásnyomokkal, a II. kötet gerincén kis hiánnyal, az I. kötet utolsó lapja kijár, az I. kötetből a képtáblák és térképek hiányoznak
15001.

Miskolcz város története és egyetemes helyirata. I-II. köt.: I. köt.: Miskolcz város helyirata, természeti viszonyainak leírása és őstörténelme. II. köt.: Miskolcz város története. 1000-1800. Miskolc, 1886-1904, Város Közönsége, 435 p. ; 733+1 p.+V t. Gazdag szövegközti képanyaggal illusztrált. Korabeli félbőr-kötésben, márványozott lapélekkel, intézményi bélyegzőkkel, volt könyvtári példány, a borítón kis kopásnyomokkal, a II. kötet gerincén kis hiánnyal, az I. kötet utolsó lapja kijár, az I. kötetből a képtáblák és térképek hiányoznak

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
6 000 HUF
16,22
EUR
,
17,65
USD
Zahl der Gebote:
2
Prokesch-Osten, Anton Grafen: Nilfahrt bis zu den zweiten Katarakten. Ein Führer durch Aegypten und Nubien. Leipzig, 1874, Brockhaus. Félvászon kötés, kopottas állapotban, kihajtható térképpel.
15002.

Prokesch-Osten, Anton Grafen: Nilfahrt bis zu den zweiten Katarakten. Ein Führer durch Aegypten und Nubien. Leipzig, 1874, Brockhaus. Félvászon kötés, kopottas állapotban, kihajtható térképpel.

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
12 000 HUF
32,43
EUR
,
35,29
USD
Zahl der Gebote:
2
Budapest (képekben). Bp., 1970, Képzőművészeti Alap Kiadóvállalata. Kiadói textil borítású karton mappában, jó állapotban.
15003.

Budapest (képekben). Bp., 1970, Képzőművészeti Alap Kiadóvállalata. Kiadói textil borítású karton mappában, jó állapotban.

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
12 000 HUF
32,43
EUR
,
35,29
USD
Zahl der Gebote:
2
Ujváry Zoltán: Gömöri magyar néphagyományok. Szerk.: Veres László-Viga Gyula. Miskolc, 2002, Herman Ottó Múzeum. Kiadói kartonált papírkötés.
15004.

Ujváry Zoltán: Gömöri magyar néphagyományok. Szerk.: Veres László-Viga Gyula. Miskolc, 2002, Herman Ottó Múzeum. Kiadói kartonált papírkötés.

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
6 000 HUF
16,22
EUR
,
17,65
USD
Zahl der Gebote:
1
Hőgye István: Girincs község története. Girincs, 1999., Girincs Község Önkormányzata. Kiadói papírkötés.
15005.

Hőgye István: Girincs község története. Girincs, 1999., Girincs Község Önkormányzata. Kiadói papírkötés.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
3 000 HUF
8,11
EUR
,
8,82
USD
Zahl der Gebote:
0
Dr. Jakovic Rokus: Cirkvenica téli üdülőhely és tengeri fürdő az Adrián. H.n., é.n. Kiadói papírkötés, gerincnél hiányos, szakadt, kissé kopottas állapotban.
15006.

Dr. Jakovic Rokus: Cirkvenica téli üdülőhely és tengeri fürdő az Adrián. H.n., é.n. Kiadói papírkötés, gerincnél hiányos, szakadt, kissé kopottas állapotban.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
7 000 HUF
18,92
EUR
,
20,59
USD
Zahl der Gebote:
0
Baedekkers: The dominion of Canada with 14 maps and 12 plans. Leipzig, 1922. Karl Baedekker. Kiadói vászonkötésben
15007.

Baedekker's: The dominion of Canada with 14 maps and 12 plans. Leipzig, 1922. Karl Baedekker. Kiadói vászonkötésben

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
5 000 HUF
13,51
EUR
,
14,71
USD
Zahl der Gebote:
1
Almásy László: Rommel seregénél Libyában. Bp., 1943. Stádium. 207 p. Gönczi Gebhardt Tibor szövegközti illusztrációival. Kiadói illusztrált félvászonkötésben. Erősen sérült, első előzéklap nélkül. Szétvált fűzés, levált borítók. Könyvtest ép. A könyv szerepel az 1945-ben az Ideiglenes Nemzeti Kormány által betiltott fasiszta, és szovjetellenes könyvek listáján.
15008.

Almásy László: Rommel seregénél Libyában. Bp., 1943. Stádium. 207 p. Gönczi Gebhardt Tibor szövegközti illusztrációival. Kiadói illusztrált félvászonkötésben. Erősen sérült, első előzéklap nélkül. Szétvált fűzés, levált borítók. Könyvtest ép. A könyv szerepel az 1945-ben az Ideiglenes Nemzeti Kormány által betiltott fasiszta, és szovjetellenes könyvek listáján.

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
1 000 HUF
2,70
EUR
,
2,94
USD
Zahl der Gebote:
14
1941 Baross Szövetség Miskolci Címtára. Miskolc, 1941, Standhaft József-ny., 1-120 p. Átkötött modern keménykötés, az eredeti papírborító az átkötéskor felhasználták, (címlap hiány?)
15009.

1941 Baross Szövetség Miskolci Címtára. Miskolc, 1941, Standhaft József-ny., 1-120 p. Átkötött modern keménykötés, az eredeti papírborító az átkötéskor felhasználták, (címlap hiány?)

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
2 000 HUF
5,41
EUR
,
5,88
USD
Zahl der Gebote:
0
Dr. Nagy Béla: Solt-Harta és Vidéke Általános Fogyasztási és Értékesítő Szövetkezet története. [Dunaújváros, 1972], Fejér M. Ny. V. Dunaújvárosi Telepe, 69 p. Fekete-fehér fotókkal illusztrált. Kiadói egészvászon-kötés. Megjelent 1100 példányban.
15010.

Dr. Nagy Béla: Solt-Harta és Vidéke Általános Fogyasztási és Értékesítő Szövetkezet története. [Dunaújváros, 1972], Fejér M. Ny. V. Dunaújvárosi Telepe, 69 p. Fekete-fehér fotókkal illusztrált. Kiadói egészvászon-kötés. Megjelent 1100 példányban.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 600 HUF
4,32
EUR
,
4,71
USD
Zahl der Gebote:
0
Kőszeg szabad királyi város címereslevele 1841. Szerk.: Dr. Csáky Imre. Bp.,(2006), Magyar Országos Levéltár. Kiadói bársony-kötés. Facsimle kiadás. Számozott (1000/277.) példány.
15011.

Kőszeg szabad királyi város címereslevele 1841. Szerk.: Dr. Csáky Imre. Bp.,(2006), Magyar Országos Levéltár. Kiadói bársony-kötés. Facsimle kiadás. Számozott (1000/277.) példány.

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
4 000 HUF
10,81
EUR
,
11,76
USD
Zahl der Gebote:
1

Steigerungsstufen:

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF 100 000 HUF

Filtern bei der Auktion

Navigieren zur nächsten Seite

Unsere Kontakte

Öffnungszeiten

  • Montag: 12-17
  • Dienstag bis Mittwoch: 10-17
  • Donnerstag: 10-19
  • Freitag: geschlossen
  • Wochenende: geschlossen

Unsere Seiten

© 2011-2024 Darabanth Briefmarkenhandel und Numiskatik GmbH.
Die Webseite von Darabanth GmbH nutzt Cookies, um Ihnen die bestmögliche Surferfahrung zu garantieren.
Durch das Weitersurfen auf dieser Webseite stimmen Sie der Verwendung der Cookies automatisch zu.
Ich akzeptiere
Für Details klicken
https://www.darabanth.com/de/feltetelek/#privacy_policy
darabanth.com
Direktübertragung

Los im Warenkorb

Gesamtsumme

Weiter einkaufen
  Zur Kasse