Györffy István: Nagykunsági Krónika. Bp., 1941, Turul.Fekete-fehér kép... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/407/kategorien~Bucher/Bucher-Reise-und-Ortgeschichte~2000002/Gyorffy-Istvan-Nagykunsagi-Kronika-Bp-1941-TurulFekete-feher-kepekkel-illusztralt-Kiad~II2515774
2515774
15078
407
Books: Travelling, Local History
Beschreibung: Györffy István: Nagykunsági Krónika. Bp., 1941, Turul.Fekete-fehér képekkel illusztrált. Kiadói kissé kopott, kissé foltos egészvászon-kötés.
: tánczos_gábor