15017.
407. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Reise und Ortgeschichte
2 400 HUF
Dr. Kogutowicz Károly: Dunántúl és Kisalföld. Írásban és képben. I kötet. Szeged, 1930-1936, M. Kir. Ferenc József Tudományegyetem Földrajzi Intézete, (Bp., Athenaeum-ny.), 298+ 5 térkép (közte 3 db., színes, kihajt.)+LX t. (kétoldalas, fekete-fehér képtáblák.)+1 kihajtható táblázat. Kiadói dúsan aranyozott egészvászon sorozatkötésben, egy térkép hiányzik, kissé kopott borítóval, foltos címlappal, az azt követő lapon szélén szöveget nem érintő hiánnyal, az azt követő lapon folt.