1956 Borsod-Abauj-Zemplén megye fontosabb statisztikai adatai. 1956. I. évfolyam. Miksolc, 1957., Központi Statisztikai Hivatal Borsod-Abauj-Zemplén Megyei Igazgatósága. Kiadói kopott félvászon-kötésben.