16651.
407. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Architektur, Kunst
4 000 HUF
10,81 EUR, 11,76 USD
Otto Pelka: Japanische Töpferkunst. Leipzig, 1922, Schmidt & Günther. Német nyelven. Fekete-fehér és színes illusztrációkkal, jelzésekkel. Kiadói egészvászon-kötés, kissé kopott, kissé foltos borítóval, kissé laza kötéssel, az illusztrációk nagyobb részét kivágták, hiányos.