16652.
407. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Architektur, Kunst
4 600 HUF
12,43 EUR, 13,53 USD
Andrási Gábor: Veszelszky Béla. Bp., é.n., Új Művészet Alapítvány. Magyar és angol nyelven. Veszelszky Béla műveinek reprodukcióival gazdagon illusztrált. Kiadói egészvászon kötés, kiadói papír védőborítóval, papír védőborító hátsó részén apró sérüléssel.