16696.
407. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Architektur, Kunst
2 800 HUF
Haranghy Jenő: A rajzolás iskolája. Kezdettől a művészetig. Bp., [1943], Győző Andor, 248 p. Második, bővített kiadás. Képekkel illusztrált. Kiadói haránt-alakú egszvászonkötés, kopott borítóval, kissé sérült gerinccel, az eredeti foltos elülső borítót az átkötéskor az elülső borítóra kasírozták, a címlapon és két másik lapon firkával, az utolsó előtti lap foltos, az utolsó lap sérült, javított.