16695.
407. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Architektur, Kunst
2 400 HUF
6,49 EUR, 7,06 USD
H. Kolba Judit: Egyházak kincsei Magyarországon. Hapák József fotóival. Bp., 2008, Kossuth. Szövegközti és egészoldalas képekkel gazdagon illusztrálva. Kiadói aranyozott, dombornyomott egészvászon-kötés, kiadói papÃr védÅ‘borÃtóban, jó állapotban.