Jelzés nélkül: 5 db Népi ornamentika. Olaj, falemez. Egyik HCs monogrammal és 1699es jelzéssel. XX. sz. közepe. Sérült. Fa keretben. Kopott, apró sérülésekkel. cca. 32,5x39,5 cm