Íróasztal garnitúra, díszesen faragott fa, 1900 körül, kopott, apró sé... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/406/kategorien~Kunst-Dokumente-andere-Sammelgebiete/Antik~500008/Iroasztal-garnitura-diszesen-faragott-fa-1900-korul-kopott-apro-serulesekkel-egy-db-h~II2505598
2505598
11543
406
Antique
Beschreibung: Íróasztal garnitúra, díszesen faragott fa, 1900 körül, kopott, apró sérülésekkel, egy db hiányzó toll. 35x23x14 cm
: karap_norbert