10529.
406. Gelaufene Fernauktion
Gemälde und Graphic - "signiert", "ohne Sign"
11 000 HUF
29,73 EUR, 32,35 USD
Román György jelzéssel: Vízparti táj. Olaj, vászon. Fa keretben, 45,5×68 cm