10528.
406. Gelaufene Fernauktion
Gemälde und Graphic - "signiert", "ohne Sign"
18 000 HUF
48,65 EUR, 52,94 USD
Révész L jelzéssel, feltehetően a XX. sz. első felében működött magyar festő alkotása: Baromfiudvar. Olaj, karton. Dekoratív fa keretben. 21x25 cm