10382.
406. Gelaufene Fernauktion
Gemälde und Graphic - "signiert", "ohne Sign"
24 000 HUF
64,86 EUR, 70,59 USD
Olvashatatlan jelzéssel: Rózsák. Olaj, vászon. Dekoratív szecessziós, sarkaiban sérült fa keretben. 88x35 cm