10383.
406. Gelaufene Fernauktion
Gemälde und Graphic - "signiert", "ohne Sign"
7 000 HUF
18,92 EUR, 20,59 USD
Jelzés nélkül, feltehetően a XX. sz. első felében működött magyar népművész alkotása: Társaság. Halina kép, kartonon. Foltos, kissé sérült. Korabeli üvegezett, kopott fa keretben. 75x100 cm