10513.
406. Gelaufene Fernauktion
Gemälde und Graphic - "signiert", "ohne Sign"
2 800 HUF
7,57 EUR, 8,24 USD
Oláh T. jelzéssel, feltehetően a XX. közepén/második felében működött magyar festő műve: Retro csendélet. Olaj, vászon. Feltekerve. Sérült. Vakkeret nélkül. 65x72 cm.