Neogrády A. jelzéssel: Libás nő. . Olaj, vászon. sérült keretben. 42x6... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/406/kategorien~Gemalde-und-Grafiken/Gemalde-und-Graphic-quot-signiertquot-quot-ohne-Signquot-~500002/Neogrady-A-jelzessel-Libas-no-Olaj-vaszon-serult-keretben-42x62cm~II2505619
2505619
10512
406
Paintings and graphics - "signed" or "without sign"
Beschreibung: Neogrády A. jelzéssel: Libás nő. . Olaj, vászon. sérült keretben. 42x62cm
: pelikán_kristóf