15021.
406. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Reise und Ortgeschichte
3 000 HUF
Karl Baedeker: Deutschland in einem Bande. Handbuch für Reisende. Mit 19 Karten und 64 Plänen. Leipzig, 1906, Verlag von Karl Baedeker, XVIII + 452 p. Német nyelven. Kihajtható térkép-mellékletekkel. Kiadói egészvászon kötés, festett lapélekkel, kissé kopott borítóval.