15055.
406. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Reise und Ortgeschichte
1 000 HUF
2,70 EUR, 2,94 USD
H. E. Jacob: A régi Bécs. Johann Strauss regényes élete. Bp., 1939, Grill Károly. Kiadói kissé kopott aranyozott félvászon-kötés.