Domokos Pál Péter: A moldvai Magyarság. A csángómagyarok multja és jelene. Hatvannyolc csángómagyar népdal. Kolozsvár/Cluj, 1934., Gloria-ny., 266 p. Második kiadás. Átkötött kopott félvászon-kötés. Megjelent 1000 példányban.