15066.
406. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Reise und Ortgeschichte
1 200 HUF
3,24 EUR, 3,53 USD
1929 Székesfővárosi hivatali útmutató. (Elöljáróság kézikönyve) az 1929-ik évre. VIII. évfolyam. Bp., 1929., nyn. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, kissé kopott borítóval, bejegyzésekkel, ajándékozási sorokkal.