17040.
406. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Gastronomie und Gärtnerei
1 200 HUF
3,24 EUR, 3,53 USD
Venesz József: A magyaros konyha. Bp., 1958, Minerva. Fekete-fehér és színes fotókkal illusztrálva. Kiadói foltos,kopott egészvászon-kötés, kissé foltos lapokkal,