Bücher: Gastronomie und Gärtnerei

Zahl der Lose: 37

Negyven év a magyar szállodás- és vendéglősipar életéből. A magyar szállodás és vendéglős negyvenedik évfolyamának emlékére. Szerk.: Ballai Károly és Tábori Kornél. Bp.,[1938],Merkantil-ny., 232+1 p. Iparunk jelesei fejezetnél életrajzokkal, majd arcképekkel. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, kopott, foltos borítóval, laza kötéssel, volt könyvtári példány.
17030.

Rufpreis:
5 000 HUF
17031.

Rufpreis:
4 000 HUF
Földes Jenő, Ravasz László: Cukrászat. Második, némiképpen kiegészített, lényegében reprint kiadás. Bp., 1988, Kereskedelemfejlesztési és Tájékoztatási Központ, 598+1 p. Kiadói műbőr-kötés, kissé foltos lapélekkel, egyébként jó állapotban.
17032.

Rufpreis:
4 000 HUF
Hegyesi József: A legújabb házi cukrászat kézikönyve. Bp., 1893, Szerzői kiadás,(Czettel és Deutsch-ny.), 247 p. + 1 t. Negyedik kiadás. Egy színes táblával és sok fekete-fehér illusztrációval. Kiadói kopott egészvászon-kötés, kissé sérült gerinccel, sérült kötéssel, kijáró lapokkal.
17033.

Rufpreis:
1 000 HUF
17
Szekula Teréz: Szegedi uj szakácskönyv. Szeged,[1986],Somogyi-Könyvtár-Délmagyarországi Áramszolgáltató Vállalat-Szegedi Nyomda. Reprint kiadás. Kiadói illusztrált félvászon-kötés.  Kereskedelmi forgalomba nem került. Megjelent nemzetközi nőnapra, 1000 példányban.
17034.

Rufpreis:
1 400 HUF
11
17035.

Rufpreis:
1 400 HUF
Házi cukrászat és befőttek könyve. Összeállította Sárosi Bella. Bp., é.n., Magyar Kereskedelmi Közlöny, 168+8 p. Második kiadás. Kiadói illusztrált félvászon-kötésben, kopott borítóval, javított kötéssel
17036.

Rufpreis:
2 400 HUF
17
Növényvédelem és kertészet könyvtára 5 kötete: Kert és mezőgazdaság hasznos állatai, Zöldség és gyümölcs elraktározása, Sziklakert, Gyümölcs, zöldség házi feldolgozása, Gyümölcs, zöldség a konyhában. Mind jó állapotban
17037.

Rufpreis:
3 000 HUF
A háztartás kézikönyve. Bp., é.n. Magyar ker közlöny kiadása. Kiadói, sérült papírkötésben
17038.

Rufpreis:
2 000 HUF
Váncza József: A mi süteményeskönyvünk. Váncza sütőpor receptkönyve. Bp., 1989, Minerva. Reprint kiadás. Kiadói egészvászon-kötés, kissé kopott borítóval.
17039.

Rufpreis:
1 000 HUF
17040.

Rufpreis:
1 200 HUF
Most mit tegyek...? 200 bevált hasznos tanács háziasszonyok részére. Összeáll.: Déry József. A Drogista Közlöny kiadása. Bp., én., Elek-ny., 62 p. Kiadói papírkötés, foltos.
17041.

Most mit tegyek...? 200 bevált hasznos tanács háziasszonyok részére. Összeáll.: Déry József. A "Drogista Közlöny" kiadása. Bp., én., Elek-ny., 62 p. Kiadói papírkötés, foltos.

Rufpreis:
1 200 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF 100 000 HUF