17035.
406. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Gastronomie und Gärtnerei
1 400 HUF
3,78 EUR, 4,12 USD
Hatvany Lili: Ételművészet, életművészet. Szerk.: - -. Bp.,[1937],Színházi Élet,(Athenaeum-ny.), 256+32 p. Első kiadás. Kiadói egészvászon-kötés, kopott borítóval, javított gerinccel, foltos borítóval.