17297.
406. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Andere kuriositäten
5 000 HUF
Verne Gyula:A Grant Kapitány gyermekei. FordÃtotta Vértesi Arnold. Budapest, 1916, Franklin-Társulat. Hetedikkiadás. Kiadói illusztrált, festett, aranyozott egészvászon sorozatkötésben, egészoldalas fekete-fehér illusztrációkkal,ragasztott kötés, elÅ‘zéklap nélkül