17463.
406. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Andere kuriositäten
1 800 HUF
4,86 EUR, 5,29 USD
Tormay Cecile: Két forradalom. Részletek Tormay Cecile Bujdosó Könyvéből. Nemzeti Könyvtár 73-74. sz. Bp., (1942), Nemzeti Könyvtár (Stádium-ny.). Kiadói papírkötés, kissé sérült, kopott borítóval, helyenként kisebb szakadásokkal, ázásnyomokkal.