17379.
406. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Andere kuriositäten
1 000 HUF
Szondi Lipót: Káin, a törvényszegő. Mózes, a törvényalkotó. Bp., 1987, Gondolat. Kiadói egészvászon-kötés, kissé kopott kiadói papír védőborítóban, jó állapotban.