17273.
406. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Andere kuriositäten
8 000 HUF
Schiff Tivadar: I. Ferenc József és kora Történelmi regény.] I., III. kötetek (2 db) Bécs és Prága, [1878-1880.] Bensinger Zsigmond. 1 t. [4] 540 p., 1 t. [4] 508 p. Szövegközti fametszetes képekkel illusztrálva. Nagyon ritka, Korabeli félvászon kötésben, javított kötéssel, egy két lap széle sérült.