17421.
406. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Andere kuriositäten
1 600 HUF
Móricz Pál: A rejtelmes Alföld. Elbeszélések, rajzok. [Bp.], 1927, Szerzői kiadás,(Tahitófalu, Sylvester-ny.), 234 p. Második kiadás. Átkötött félvászon-kötés, kissé kopott borítóval, kissé foltos lapokkal.