Halhatatlan szerelem. Nagy költők és nagy festők művészetének tükrében. A nyolcvanéves Pesti Napló ajándéka előfizetőinek. Bp.,1930, Pesti Napló. Fekete-fehér képekkel illusztrálva. Kiadói egészvászon kötésben, kopottas állapotban, belül a gerincnél laza fűzés.