17444.
406. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Andere kuriositäten
1 600 HUF
Gyulai Pál: Egy régi udvarház utolsó gazdája. Beszély. Dörre Tivadar rajzaival. Bp., 1898, Franklin-Társulat, 168p. Szövegközi fekete-fehér illusztrációkkal. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, aranyozott lapszélekkel, kissé foltos borítóval, részben szétvált kötéssel, a lapok egy része kijár.