17370.
406. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Andere kuriositäten
1 000 HUF
Gyóni Géza: Rabságban. Utolsó versek. (1915-1917.) Bp., 1919., Athenaeum, 1 t.+160 p. Átkötött félvászon-kötés, kissé kopott borítóval, volt könyvtári példány, kissé laza címképpel.