Babits Mihály: Elza pilóta vagy a tökéletes társadalom. Regény. Bp., (1933), Nyugat (Viktória-ny.), 362+4 p. Első kiadás. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, kissé kopott borítóval.