Ambrus Zoltán: Kultúra fűzértánccal. Elbeszélés. Bp., 1910, Nyugat (Légrády-ny.), 193+1 p. Első kiadás. A borító Falus Elek munkája. Kiadói papírkötés, kissé sérült, kopott borítóval és gerinccel.