17566.
406. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Andere kuriositäten
1 800 HUF
A Napkelet Lexikona I-II. köt. Bp., 1927, Magyar Irodalmi Társaság. Egy kötetben. Fekete-fehér fotókkal, térkép mellékletekkel. Kiadói aranyozott gerincű egészvászon-kötés, kissé kopott borítóval, az I. rész címlapja hiányos, sérült gerinccel.